Titulinis | Apmokėjimas | Kortos | Populiarūs burtai | Nepopuliarūs burtai | Horoskopai | Daugiau | Sapnai | Kas kita

NAUJIENOS

UŽ PASLAUGAS VĖL GALIMA APMOKĖTI PAYPAL SISTEMA.

Skyrius HOROSKOPAI - ZODIAKO ŽENKLAI IR STEBUKLINGOS ŽOLELĖS

Skyrius DAUGIAU - SIMBOLIAI: vienaragis, pegasas, feniksas, vaivorykštė, skarabėjas, In-Yang.

Skyrius DAUGIAU - PAPUOŠALAI: ką suteikia žiedas, esantis ant nykščio, smiliaus, didžiojo, bevardžio ar mažojo piršto. Ką simbolizuoja apyrankės, kaip padeda segės ir t.t.

Skyrius DAUGIAU - MAGIŠKOS ŽVAIGŽDYNŲ PRANAŠYSTĖS. Sužinokite, su kuriuo žmonių tipu jums sekasi bendrauti, o su kuriuo - ne.

Skyrius POPULIARŪS BURTAI - GIMIMO MĖNUO.

Skyrius DAUGIAU - STRESO LENTELĖ (kokie įvykiai žmogui suteikia daugiausiai streso).

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - DIENOS TALISMANAS. Dienos talismanas-akmuo pasakys, kokia jūsų laukia diena ir padės išvengti klaidų (online būrimas).

Skyrius DAUGIAU - KAS PIRMAS IŠTIESIA RANKĄ?

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - RYTINIS SAVAITINIS BURTAS (online).

Skyrius NUMEROLOGIJA - BŪRIMAS PAGAL VALANDAS.

Skyrius NUMEROLOGIJA - GAUKITE ATSAKYMUS Į 216 KLAUSIMŲ.

Skyrius "ŽAIDIMINĖS KORTOS" - GIMTADIENIO BURTAS.

Skyrius "DAUGIAU": APIE 800 LIAUDIES MEDICINOS PATARIMŲ.

Teikiamos astrologinės paslaugos

 

 

Suderinamumo horoskopas - 40 EUR

Suderinamumo horoskopas yra dviejų žmonių, poros suderinamumas: kaip žmonės vienas kitam tinka, kokie judviejų pliusai ir minusai ir pan. Taip pat jums su programa bus sudarytas tikslus jūsų ir partnerio suderinamumo horoskopo brėžinys.

Suderinamumo horoskopą gausite tik lietuvių kalba ir tik el-paštu. Suderinamumo horoskopo kaina - 40 EUR

Norėdami užsisakyti suderinamumo horoskopą, tiesiog parašykite mums elektroninį laišką adresu info@burturatas.info, kuriame būtinai nurodykite:

Paslaugos pavadinimą;
    Vardą;
    Pavardę;
    Gimimo datą;
    Gimimo laiką;
    Gimimo vietą.

    Partnerio vardą;
    Partnerio pavardę;
    Partnerio gimimo datą;
    Partnerio gimimo laiką;
    Partnerio gimimo vietą.

Būtų labai gerai, jei žinotumėte savo tikslų gimimo laiką, nes jis leidžia kur kas tiksliau sudaryti asmeninį horoskopą. Jei nežinote savo tikslaus gimimo laiko, tai yra galimybė pasidaryti rektifikaciją - gimimo laiko tikslinimą.

Suderinamumo horoskopas bus sudarytas per 5 darbo dienas. Esant didesniam užsakymų skaičiui, jūs būsite asmeniškai informuoti apie pasikeitusį sudarymo laiką.

Kai tik bus gauti jūsų duomenys, laukite iš mūsų elektroninio laiško, kuriame bus dar kartą pateikti jūsų atsiųsti duomenys patvirtinimui ir kaip atlikti apmokėjimą.

Kaina - 40 EUR

Apmokėjimas - įprastas banko pervedimas arba PayPal (pranešti iš anksto). Horoskopas bus pradėtas sudarinėti tik po to, kai bus gautas apmokėjimas.

Atsakome į kiekvieną laišką, tad jei atsakymo iš mūsų nesulaukėte darbo dienos bėgyje, tuomet reiškia, kad laiškas mūsų nepasiekė.

Pateikus klaidingus duomenis, suderinamumo horoskopas nebus iš naujo sudaromas. Tad būkite atidūs.

 

Iškilus klausimams, rašykite info@burturatas.info

 

GAIDŽIO METAI

KVAPAI

Rožė - Stiprina meilės svaigulį

Geriausias rožių aliejus atkeliauja iš Indijos ir Kinijos, kur paisydami senosios tų kraštų medicinos taisyklių gydytojai rožės aromatu stiprina moteriškąją in energiją. Viduramžių Europoje rožės kvapas buvo siejamas su angelų artumu. Šis aromatas atveria vyrų širdis, išjudina jų giliai slepiamus jausmus, leidžia išsiskleisti švelnioms, malonioms emocijoms. Rožės kvape nuostabiai sugyvena priešingos jėgos - švelniai raminanti ir švelniai euforizuojanti. Štai kodėl šis aromatas įpučia ugnies nieko nenorintiesiems ir negalintiesiems bei nuramina ir padeda atsipalaiduoti pernelyg susinervinusiesiems.

Grožiui: ramina suerzintą, sudirgusią odą, skatina greitesnį odos sluoksnių atsinaujinimą, padeda odai išsivalyti, palaiko jos drėgmę bei elastingumą.

 

Copyright © 2005-2017 www.burturatas.info Visos teisės saugomos | El. paštas